Kto ja? O Mnie

fotografia

to moja pasja

Jestem osobą, która w życiu ceni radość, szczęście oraz spełnienie. Właśnie to daje mi fotografia. Pokochałam sesje noworodkowe, które są najtrudniejsze ale i najbardziej satysfakcjonujące. Od kilku lat szkolę się w tej dziedzinie, gdyż fotografia noworodkowa wymaga szerokiej wiedzy zarówno technicznej, jak i bezpiecznego pozycjonowania maluszków. Bardzo ważne jest dla mnie to, abyście dobrze czuli sięw towarzystwie moim i mojego aparatu. Dobrą atmosferę na sesji stawiam na pierwszym miejscu. Lubię z Wami rozmawiać, pozanawać Was, co jest dla mnie kluczowe w tworzeniu naturalnych kadrów.

Prywatnie jestem żoną najbardziej cierpliwego człowieka na ziemi oraz mamą dwójki wspaniałych dzieci, które były powodem do kreowania mojego pierwszego, domowego studio. Pierwszą sesję wykonałam jeszcze na studiach, zarabiając na aparat pracą w weekendy. Mój upór, ciekawość oraz zaangażowanie sprawiły, że ukochana pasja przerodziła się w pracę.

Kim jestem? Po prostu Kaśka – wygadana, z donośnym głosem osoba, która ceni sobie szczerość i potrafi robić kilka rzeczy jednocześnie. Poznajmy się.

Do Góry
Do Góry
Close Powiększ
Nie warto!